Kodulehekülg
https://www.facebook...
Kasutajanimi  
Renee4
Vaadatud: 215395
Kuulatud:  9999
Helisev Hing ansambel käsi esinemas Tallinnas Teletornis kinni üritusel
2019-12-03 14:00
Tallinn Teletorn
Kloostrimetsa tee 58a.Tallinn
Helisev Hing ansambli kutsuti Eesti eriolümpia liikumis 30 aasta juubeli pole esinema.See toimus Tallinnas Teletorin 22 korrusel.Mul oli seal tõesti esimest korda esineda.Rahvast oli palju.Rahvale meeldis mu laulud väga.Mind tuli toetama Kristi Toomeoja ,kes tuli
mulle appi ja toetama.Tänan ka üht liiget,kes oli lahkus minu ansamblist tuli ka appi.Kui ma teada kutsusin ka esinema mu laule.
SÄRAGU LASTE SILMAD.HEATEGEVUSKONTSERT seitsmenda tegevusaasta päev
2019-11-09 18:00
Tiigi 11
üles astuvad:
HELISEV HING
&
ÜLLATUSESINEJA
Kontsert on TASUTA,
aga ootame Teid toetama
Tartu Ülikooli Kliinikumi
Lastefond SA ja RENEE
unistuste loomingut
Tartu Tiigi Seltsimaja
Tiigi 11 ( Suures saalis)
Helisev hing ansambel käis esinemas Tartu turvakodus
2019-10-11 10:30
Tiigi 55
Meil oli võmalik esineda uuesti Tartu turvakodu lastele.Lapsi oli palju ja neile väga meeldis meie elav muusika.Tänan ansambli liikt ,kes oli toeks mulle.
Helisev Hing ansambel käisi esinemas Tartu ristikheina laste aias
2019-10-01 10:30
Ropka tee 25
Minu ansambli unistus sai teoks, et saime esineda minu ema laste aias Tartu ristikheina laste aias.Lapsi oli palju.Neil meeldis väga meie muusika.Kõik olid rõõmsa.Tänan oma ansambli liikmeid,kes olid toeks.
Helisev Hing ansambel kutsuti esinema SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskese kroonika poele
2019-09-21 10:00
Tartu Staadioni 52
See oli tore kroonika pidu,kus kroonika sai 11 aastat täis ja esineme mõne looga seal Rahvale meeldis see väga.See üritus oli kinne.
Hellisev Hing ansambel kutsuti esinema Tartu Päikse Lasteaed
2019-09-17 10:30
Tiigi 78
Tartu Tiigi 78
Helisev hing ansamblit kutsuti esinema Tartu Päikse lasteaeda .Me pakume laste pisut rõõmu ja muuska elamusi.
Heategevuskontsert Säragu laste silmad
2019-06-07 16:30
Tartumaa Rahvakultuuri Keskselts
Tartumaa Pepleri 27 suure saalis
Kontsert on TASUTA , aga ooteme Teid toetame Tartu Ülikooli kliinikumi Lastefondi SA ja Renee unistuste loomingut! Sisse pääs on Tasuta:

Üles astuvad Helisev Hing
ja Üllatusesineja
Helisev Hing esineb Tartu Vaimse Tervise Hoolde keskuses kinni
2018-09-27 10:00
Tartu Stadino 52
See üritus on asutuse kinni, kus saab kroonika 10 aasta juubel üritus, kus kutsus neid esinema mõne loodega.Arvan, et tuleb õks tore ja põnev esinemine.
Heategevuskontsert "Teeme Lastele Rõõmu"
2018-06-01 16:30
Tartu Tiigi Seltsimaja
Heategevuskontserdil asutvad üles Helisev Hing ja erikülaline

Kontsert on tasuta, aga ootame Teid lahkesti annetama. Sellega toetate SA Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi ja Renee unistuste loomingut
Helisev Hing esineb Kuresaare lossi
2017-10-24 14:00
Lossihoov 1, Kuressaare, 93815 Saare maakond
Helisev Hing esineb esimist korda Kuresaare lossi..Oma tehtud lauldega ja soojendav südant.Siise pääs on tausta.
Heategevuskontsert Teie Hinged soojendavad muusikaga!
2017-10-13 16:30
Tartu Tiigi Seltsimaja
Esinevad Helisev hing
Allikabänd
Väike kanndli gruppi
Külalisesineja.
Konsert on TASUTA,aga ootame teid LAHKELT ANNETAMA,millega Te toetate Tartu Laste fondi ja Renee Logbergi unituste täitumist!
Helisev Hing käisi esinemas Haraka kodus
2017-09-15 11:00
Haraka tee 1, Maidla küla Harjumaaa. Haraka kodu
See on kinni üritus, kus läheme esinema Helisev Hing ansamblliga Harjumaa Harjaku kodu,kus on eri vajaduse noorde lastele.Loodan, et läheb hästi ja neile meeldib mu laulud.Sain tagasi side, et läks meil hästi ja nelile meedis mu laulud väga.
Heisev Hing ansambel käis esines Haapsalu Toomkirikus
2017-06-11 11:00
Haapsalu kooli6
Mind Kutsuti oma ansambli Helisev Hingega esinema Haapsalu Toomkirikuse Hõbeleeri pühal jumala teenitusel, kus sain esineda ainult ühe oma laulu sõbrast.Seal oli rahvast palju ja neile meedis mu laul väga.Tänu abistajatel jõustin õigeks ajale kohale ja tood mind ka tagasi.Tänan oma õpetajat Tiit Salumäe,kes võtsid mind lahkelt vastu koos oma perega.Tänan ka tuttvaid,kes mind aitasid ja olid mulle sel päeval toeks! See oli minu suurim unustus,mis täitus ja see päöev lõppes vee huvitavalt, et olin hõbeleeri õpilane olunud ja mind leeriti uuesti ja antsin vane ehk lubaduse! See päev ei lähe mu iial meest ära eeal. Sel päev paist päike ja tuuli sildas mind.Mul oli küll vabin see, sest pindin harjuma uue asjaga, aga sain hakkama.Koguduse liigmed oli mu vastu väga lahekelt, kes filmis mu esnemist ja kes tegi pilte ka.Tänan südames seda kes mind kutsusja oli mulle toeks!
5 AASTA,,TULUÕHTU” HEATEGEVUS KONTSERT
2017-06-09 17:15
Tartu Tiigi Seltsimaja
Tiigi 11
Tartu Tiigi Seltsimaja suure saalis
kell 17.15 kuni 19.30

Hinge Soojendavad muusikaga:


Helisev Hing
Allikabämd
Väike kanndli gruppi


Kontsert on TASUTA, aga ootame lahkeid annetajaid,
millega toetate meie muusikuid ja Tartu Ülikooli Killinkumi lastefondi
Helisev Hing esineb Tartus Genialistide Klubis
2017-04-13 18:00
Magasini 5 Tartus Genialistide Klubis
Seal toimub muidu Allikabänd - kevadkontsert armastusest, sõprusest ja päikesest, kus esineme ühe lauluga.See aassta püüan tuua oma ansambll välja. Saade kuulda üht ilusat lugu Laulust nimi on ,,Unistus Vikerkaar"Autor on Renee Logber ja toetab Ehar Lass ja janek Lilles, s ja klahv pilli mängija Triin Tiitsmaa,kes saadab.Häid muusika elamusi.
Tähistame muusikakoosseisuga Helisev Hing oma neljanda tegevusaasta algust.
2016-02-26 18:00
Tiigi Selisimajas
Kallid sõbrad ja tuttavad,

Olete oodatud kuulama meie hilist sünnipäevakontserti!

Tähistame muusikakoosseisuga Helisev Hing 26. veebruaril kell 18:00 Tartu Tiigi Seltsimajas oma neljanda tegevusaasta algust.

Kavas on meie enda koosseisu looming, laulu esmaesitused ja meeleolu ülalhoidmiseks mõni laulumäng.

Peadse kohtumiseni kontserdil!

26. Veebruaril kell 18:00 Tartu Tiigi Seltsimaja suures saalis.
Sissepääs on tasuta.

info ja küsimused: triinsnt@post.com
Helisev Hing ansambel oli kutsutud esinema Tatu Emajõekooli Valge Kepipäevale 15.10 2015 aastal
2015-10-15 14:15
Tartu Emajõekoolis
Helisev Hing ansamblit on kutsutud esinema Valge kepipäevale Tartu Emajõekooli lastele. See toimub 15.10 2015 aastal kell 14.15 Me esineme seal ilusate lauludega ning Veronika sõstar laulab ka mõned laulud. See üritus on kinnine. Loodan, et läheb laste hinge ja teeme südamed soojaks.
Helisev Hing omaloodud muusikaga ja lauludega toetavad klassikokkutuleku Tartu Ränduri pubis kinni üritusel 14.08 2015 aastal
2015-08-14 19:00
Ränduri pubis
See on heategevus ees märgil toetab Helisev Hing ansambel omaloodud muusikaga ja lauludega. Seal on veel toetamas allikabänd mõne lauludega.See on üks tore üritus, kus saavad Haapsalu Santornres Interanat kooli õpilased ja tema klassi kastlased ning õpetajad, pere liigemed ja sõbrad kokku! Teine kooli oli Kose teeniduskooli õpilased ja tema klassi kastlased ning nende pered ja sõbrad.See on Renee Logbergil esimest kord teha klassikokkutuleku üritust ja mu tuttvad ning ansamblid on mulle toeks. See üritus on kinnine.Soovime Reneele edu tegemisel ja toertat ürituse avamist!
Helisev Hing ansambel poolt tehtud " Toit Harmoonias" 30.05 2015 a Tartus Kikerikohvikus.
2015-05-30 13:00
Supilinna Kikerkohvik
Emajõe 1 A,
Kujundame endale toidutaldriku muusika saatel !

Muusikat teeb: Helisev Hing koos sõpradega

Sissepääs: 1€ (saame kõhu täis)

Olete kõik oodatud koos perekonna, tuttavate ja heade sõpradega !
Helisev Hing esineb Allikabändi Tänukontsertil
2015-05-02 15:00
MTÜ Genialistide Klubi
Kontserdipäeval möödub täpselt aasta sellest, kui Allikabänd esines Stockholmi kuninglikus kontserdimajas European Song Festival 2014 raames.
Meie ansambli osalemine seal sai võimalikuks paljudele toredatele inimestele, kes toetasid meid nii rahaliselt, emotsionaalselt kui ka muud moodi.Helisev Hing toob mõne toerda laulud kokku on neid kolm.

Meie poolt aga teile üks väikene muusikaline etteaste ning õhtu lõpuks tutvustame teile Rootsis nähtut ja tehtut lühifilmil, mille maailma esilinastust on teil võimalik vaatama tulla. Pärast filmi on võimalik Allikabändi liikmetele ka küsimusi esitada.
Meid toetati nii rahaliselt, emotsionaalselt kui ka muud moodi ning selle kõige eest soovib Allikabänd öelda ühe suure aitähhi!

NB! Kui nüüd keegi nimetamata jäi, siis kogemata. Suur aitähh ikkagi. :/
Sissepääs on kõigile vaba.
Heategevus ees märgli esineb ansambel Helisev Hing Tartus Turvakodus
2015-04-17 16:00
Tiigi 55
Kallid sõbrad ja tuttavad!
Meie muusikakoosseisu Helisev Hing omaloodud muusikat on tulemas väike esinemine Tartus Turvakodus . See esinemine on kinni üritus, kus me esineme lastele ja laste vanemadele. Esitame koosseisuga oma senises repertuaaris olevad laulud ja muusikapalad. Helisev Hing on suures osas erivajadustega muusika loojatest koosnev muusikakoosseis, mis on saanud alguse Allikabändi laulja Renee Logbergi ja erinevates muusikakoosseisudes osalenud Triin Sünteri koostööna. Esitusele tulevad Renee laulud, luuletused.

Meie ansambli koos seisus on:
Triin Sünter, Ehar Lass, Janek Lilles, Tõnu Ilves, Renee Logberg.
Helisev Hing esineb Kikerkohvikus 11.04 2015 aastal
2015-04-11 14:00
Kikerkohvikusse
Kallid sõbrad ja tuttavad, olete oodatud kuulama muusikakoosseisu Helisev Hing omaloodud muusikat Kikerkohvikusse Esitame koosseisuga oma senises repertuaaris olevad laulud ja muusikapalad. Helisev Hing on suures osas erivajadustega muusika loojatest koosnev muusikakoosseis, mis on saanud alguse Allikabändi laulja Renee Logbergi ja erinevates muusikakoosseisudes osalenud Triin Sünteri koostööna. Esitusele tulevad Renee laulud, luuletused, ka teiste koosseisu liikmete omalooming. Kavasse oleme lisanud veel midagi, mõeldes meie publiku soovile saada osa muusika tegevusest.

Sissepääs on tasuta, jätkuvalt oleme aga avatud annetustele ja toetustele. Erinevatest toetuse võimalustest räägime täpsemalt juba toimuval kontserdil. Oleme jätkuvalt toetamas ka Tartu Lastefondi abivajajaid kas meie endi koosseisu toetuste abil või toetajate endi toetuste läbi.
Heategevus ees märgil esineb ansambel Heliseva Hing Tartu Turvakodus kinni üritus. See toimub 30.03 2015 aastal.
2015-03-30 16:00
Tiigi 55
Kallid sõbrad ja tuttavad, Meie muusikakoosseisu Helisev Hing omaloodud muusikat on tulemas väike esinemine Tartus Turvakodus . See esinemine on kinni üritus, kus me esineme lastele ja laste vanemadele. Esitame koosseisuga oma senises repertuaaris olevad laulud ja muusikapalad. Helisev Hing on suures osas erivajadustega muusika loojatest koosnev muusikakoosseis, mis on saanud alguse Allikabändi laulja Renee Logbergi ja erinevates muusikakoosseisudes osalenud Triin Sünteri koostööna. Esitusele tulevad Renee laulud, luuletused, soovile saada osa muusika tegevusest.
Meie ansambli koos seisus on:
Triin Sünter, Ehar Lass, Janek Lilles, Tõnu Ilves, Renee Logberg.

Kahjuks esinemine jääb ära tänu põhjusega ja toimub , siis kui meid kutsutakse sinna uuesti esinema.
Helisev Hinge ansambel esineb Aliikabändi 5 aasta juubeli kontsertil. See toimus Tartus Rahvakultuuri keskseltsi majas 17.01 2015 aastal
2015-01-17 17:00
Tartu Pepleri27
Allikabändil, aga 17 jaanuaril kell 17 ootame teid kõiki meie sünnipäeva kontserdile. See toimub Tartus Tartumaa rahvakultuuri keskseltsi majas (Vilde teater) Pepleri tänaval. Esineme nii meie, kuid tulevad ka külalised. Olemine saab olema olemist väärt

Heliseva hinge ansambel esineb seal kahe laulga .
Siisepääs on Tasuta!

Jääme ootama!
Helisev Hing.Kolmanda tegevusaasta heategevuskontsert !
2014-11-21 16:00
Tartu Tiigi Seltsimajas
Esinevad:
KoosseisuHelisev Hing
ja külalisesinejad.

Konserdile sissepääs on Tasuta!

Võimalik on teha annetus Eesti Vähiliidu vähihaigete laste toetuseks ning Heliseva Hinge koosseisu tegevuse toetamiseks
Helisev Hing käisi minu juuures grill õhtul Erala külas , kus oli juba teist korda. 13.09 2014 aastal
2014-09-13 10:15
Tartumaa
See grill õhtu õritus oli kinni, kus olen kutsunud oma Heliseva Hinge ansambeli enda juurde külla ja grillima.See oli põnev päev. See toimus minu juurses enne Jõgevat ehk Erala Külas, kus viibis mu ansambli liigmedele üks ilus grill õhtul, kus saime meenudada aegu Ilm oli ilus, aga oli ka näitukse pilves. Meil oli rõõmus meel ja saime palju nalju. Me laulisime oma tuntud laule ja arutasime asju. Ansambli ligmedele meedis see väga. Need on hea mäelstuse piltid..Suur tänu, et Triin Sünter, kes mängis kittaril mõned ilusad vahe palad ja tõstis meie tuju. Meil oli üks tore liige Janek Lilles, kes laulis väga ilusti.Loodan, et tuleb veelgi toredam grill õhtu.Olgu terve ning rõõmsad.Palun mitte jaga ega alla laadida!.Palub Autor Renee Logberg
Me käisime Ida viirumaa Kauski Eesti Epilepsialiidu laagris esinemas..See oli kinnine üritus
2014-06-17 19:30
Ida-Virumaa, Kauksi,
See oli ült Eesti Epilepsia liitu laager, kus tulevad kõik ühingut kokku. Seal on lapsi ja vaneimaid kaasa. Ja arutavad asju läbi.Seal tehti erinevaid sprotliku mänge, kus saime oma ühinguga vistelda ning proovida, kas saame hakkama. Seal oli ka tegevusi lastele. Reede õhtul oli väga ilusti Epilepsia liitu lippu ülese panemine ja räägiti reegilid läbi, siis oli meie korda Heliseva Hinge ansambliga seal esineda neli laule endi omi.Mul oli toreks tore abliline Triin Sünter, kes mängis kitarril ja süntesaatoril viisi kaasa mu laule, et oleks mul kergem. Mul oli ka tore abline veel Ehar Lass, kes oli mul taustalauljana toeks. See üritus kinnine.Meil kõigil oli rõõmus meel ja neile meedis mu laulud väga.Suur tänu Eesti peilepsia liitule, kes meid kutus esinema.Olgu neil tervist ja edu edas pidiseks tegemiseks.
Helisev Hing läheb esinema Tartu VTHK Kevad peale.See üritus on Kinnine
2014-05-27 13:00
SA Tartu VTHK
Minu ansamblil oli väike esinemine 27.05 2014 aastal Tartu VTHK Kevad poel .See üritus on kinnine. Laulisin oma tehtud laulusi kolm laulu. Mälelestus oma kalllis sõbrast“ „Isast“ Ja minu poolt tuleb uus laulu „ Unistus vikerkaar „mind aitavad toerda ansambli liigmed Triin Sünter, kes toetab kittaril ja klaveri saatel oma ilusa meelodijat. Janek Lilles, Ehar Lass,nad toetavad oma laulumisega, sest neil on nii võrt ilus laulu hääl.See on jälle meile kogemus.
Helisev Hing käis esinemas Tartu Eplilepsia liitu kokku tulekul.
2014-05-10 11:00
SA TÜ Kliinikumi lastekliinikum Luuni 6
Minu ansamblil oli väike esinemine Tartu Epilepsia liitu kokku tulek..See üritus on kinnine. Laulisin oma tehtud laulusi viis laulu. Mälelestus oma „Kalllis sõbrast“ „ Kindel suhe“ „Isast“ Püsiv suhe“Ja minu poolt tuleb uus laulu „ Unistus vikerkaar „mind aitavad toerda ansambli liigmed Triin Sünter, kes toetab kittaril ja klaveri saatel oma ilusa meelodijat. Janek Lilles, Ehar Lass,nad toetavad oma laulumisega, sest neil on nii võrt ilus laulu hääl.See on jälle meile kogemus.
HELISEV HING Ulatab lastele abikäe" Heategevus kontsert
2014-04-04 17:00
Tampere majas
See oli tõesti tore kontsert ehk tegime heategevuse kontserti, kus toetansise Epilepsia noori lapsi.Meie kontserti peal kiri oli " Ansabel Helisev Hing Ulatab lastele abikäe".Rahvale meedis väga ning rahvast oli seal kusgil 10 ringis. Mina esitasin oma tehtud laule ja uue lauluga ning mõned lotsu salmiga ja luuletusega.Saime ilusa tore summa kokku. Meil oli tore ja rõõmus päeva ning jääb meile hästi pikkas ajaks meelde.Tänan kõike, kes toetasid.Tänan südamest oma ansambli liigmeid ka.Kõik olime väga tublid. Tänan Tartu Tampere maja, kes meil ruunmi andsi kasutada ja ulsatas abiläe meile.Tänan ka üht toretad abilist helimees,kes tuli oma helitehinkaga ja aitas meid.Tänan veel neid,kes toetasid seda kontserti ja Epilepsia haigeid noori.
Helisev Hing ansambel aitas Allikabändi Roosti Minna
2014-03-13
Tartu Ülikooli aulas
Mina esitan oma laule, mis kõlavad väga ilusti ja on südamilkud.. Mul on neili laulu, mida esitan rahvale.Ja toetan Allikabändi oma ansambliga.Tulge kõik kuulama ja toetama.

Meie koosseisus on:
Triin Sünter, Ehar Lass, Tõnu Ilves, Janek Lilles,, Ja mina ise..

See kontsert oli tore, kui minu ansamblid kutsuti esinemas.Rahvale meeldis mu laule kuulada.Minu laule oli kolm,aga üks oli ühr tundut autori pollt.Tänan kõiõigi, kes meid kuulama ja toetasid Allikabänd.
minu ansablil oli väikke esinemine Tartu VHTK jõulu poel oma etenusega
2013-12-20 12:45
Tartu Vaimse tervise Hooldekeskkuses.
minu ansablil oli väikse esinemine 20.12 2013 aastal Tartu VHTK jõulu poel oma etenusega, mis väga meedis rahvale.See üritus oli kinnine.Laulis ka oma Kallis sõbrast laulu mõed read.Nüüd läheb Helisev Hing puhkama ja kohtume uuel aastal.Kõik tänasid selle etnduse eest. Mul olid kaks toetat noort antekat rõõmupäikse kiired, mis tõid mu tuju ülles.Üks oli vana tahlik Gerda Liis Palmiste, kes nüüd tuli juba teist kord mulle appi. Talle meedib mu etndus ja aitada mind Tema osa oli väga ilus ja siiras ja lootus riikas.
Renee ansambli 1 aasta " Tuluõhtu" Hearegevusekontsert
2013-11-15
Tartu Tiigi seltsimaja
Meil läks kontseru ehk minu anamblil " Tulu õhtul " Mis toimum 15.11 kell 17.00 Tartu Tiigi seltsimajal.Meil läks hästi ja aitas üks mõistev Gedar Liis Palamets, kes aitas mul entnduse kaasa ja tõi mulle rõõmu silmdest ja oli väga südamlik. Tänan veel Triin Sünsertit, kes aitas oma kittaril saada ja Trrio Camondo, kes mängis viiulid mu laulu kaasa ja kontserti ta aitas muusikaga isustada. Ja Ehar laas aitas ja toetas mu lauludega kaasa. Ta oli ilus hääl ja mõistav. Rahvast oli seal kusgil 20 ringi ja kormasime oma ansablise ilusa summa, mis toetab väga palju. Suur tänu, et tulite kuulamaja toetama. seal kontserti oli väga palju emosone ja muusikat ning mu lomingut kuulda. Tänan südamest SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekust, et aitas vägapalju õksnoor tegevusjuhenda nõuga ja asadega ja asutuson anud mullle proovi ruume kastada. Ja täna veel üht Tiigi seltsmaja, et ta andsi mulle võimalda teha ilusa kontserti ja tähistada oma looming 1 aasta sünni päeva. tänan ka teisi abilisi, kes mind toetas kontsertit. Olge tugevad ja reved ja rõõmsad.Kindlasti tuleb veel paremaid kontsereid ja esinemisi. Lugu pidamisega Renee logberg
Renee loomingu ansamblil oli grill õhtu ja esinemine Kassinurmes 29.06 2013
2013-06-29 16:00
Kassinurmes
Mina tegin oma loomingu ansmblile ühe toreda kohtumise ehk grill õhtu.See toimus 29..06 2013 aastal Jõgeva sõites algas kell 15.25 Kassinurmes. Meid oli Kaks liiget ja üks tore sõber ka kaasa. Meile tuliti jõgevalt vastu kahe autoga. Ja viiti Kassinumemesse, kus me esinesime Renee loomingu ansambel.Me jõtsime sinna ja pale seda kohe ka esinesime kell 16.00 kuni 17.00 .See grill õhtu oli minu loomingu ansamblile ja tuttvustasin oma sõpru, kelle juurde läksime ning esinesin neile.Olgu juhtus esinemisel, et ei suudnud vaatada publiku poole.Sealt õppisin palju. Laulisin kolm laulu ilusti ära ning ja hotsin sama, mis oli proovis õppitud. Saime hakkama.Ehrail läks segamini ja minul sammuti, aga tulime sellest välja.Ja esitasin veel mõned luuetuse ning kaht laulu.Meie esinemise kava oli tund aega.Seal oli loodus võrd ilus ja tiigi oli väga ilus ja kena .Ilm oli ka väga ilus soe ja ilma vihmata. Peale esinemist antsin üle ka ülatused, mis oli tehtud minu ema poolt minu ansamblile ja sõpradele kahele, kes meid vastu võttsi nii sooja südamega.Neile väga meeldis. Ma sain väga ilusa kallistuse, mida väga vajasin.See kallitus oli nii võrd amas ja siiras, mis nad minu joks on teinud. Peale seda istusime Kassinurme ühise laula taga ja tegime grill ja saime sõpradega suhelda.Pätast seda õnnitleti tporetat juubeli saajat.Pärast seda sõime ja hilje kooki joogiks oli meil enargia joog mahl. Mu sõbrad tahavad väga mind näha kaugemal esinemas.Nii nägu Allikabändiga.Nad soovid minu loomingule ansamblile ilusaid soove ja Allikabändile sama. Kahjuks üks liige oli terve selle aja ärevusel ning oleks ära rikkunud kogu grill õhtu.Küll tuleb see aeg ka.Ma tänan Jaanika- Mathieseni ja Intrek Mathieseni, kes viis sellises kohta.Mu hing said seal palju jõud. Meil oli seal palju rõõmu ehtki.Me räägimse Allikabändi esinemisest Hiiumalt suhtes. Ehar pidi varem sealt ära mine, et jõudu koju.Meie oli edasi ning käsime vaatamas Kassinumere loodus ja ronisime varemate tippu ja käisime veel ka lotisi kivi juures ning seal oli ka pilmapuu, ,kus olid ilusad lintid küljes. ja mina panin ka ühe ilus lindi soovin Jaanikule ja Intrekule ilusa soovi.Me tegeme kiikumise seal ja oli ilus kiikumise hoog, mis meelest ära ei lähe.Sealt tehti toerdaid pilte.Loodan, et mu sooivid läheb täite, mida soovin kuuselt ja lotsikivilt. ja hakkasime tagasi tulema. Nad sõitutasid meid Jõgeva bussijama ära ja saatsid ilusti bussi peale ning aitas, kui oli ming mure.Lõppus saime kallituse ning käe surumisega tänasid, et tulime.Mu kallimad sõbrad mainisid,et peaksime päeva paika panema ning kell aja, et rahavast kokku tuleks..Kindasti teen sellesid üristusi, kus saavad kõik kuulada mu luuletusi ja laule.Kahju üks liige tõmmas nina pidi.Ta lubas tulla, aga ei tulnud.See mulle väga ei meedinud. Soovin oma ansmabli liigmetele ja külastajadele ilusat suve jättku ja olge terved ja rõõmsad. Lugupidamisega Renee logberg
Sa Tartu vaimse tervise hooldekeskus sel aastal teist korda.
2013-05-29 14:00
SA Tartu Vaimse Tervise hooldekeskus
Minu loomingu ansabel ja mina esinesin SA Tartu Vaimse Hooldekeskuses kevad poel.See oli kinni üritus See toimus 29.05 2013 aastal Meie kilendile oli kevad pidu, kus esinesin oma ansabeliga kaht toretat laulu oma kallist sõbrast ja " Kindel suhe".Meil läks esinemise väga hästi. Tänan väga südamest üht noort heliloojajat Triin Sünterit , kes oli mulle toeks oma ilusa heliloominguga ja aitas mind oma nõuga ja abiga.Ta oli väga mõistev.Tänan veel üht toreat Rümi mängijat, kes laulis esimest kord väikselt refääni kaasa. See oli väga ilus tegu ning andsi mulle palju jõudu julgemalt lauldaTa oli tore noor mees Tõnu Ilves. Mina olin ees laulja, kes laulis ja püütsin anda rahvale midagi elavat muusikat. Me saime ka toerda tänukirja asutuselt, selle eest, et oli etteaste ilus ja kena. Sain jälle suure kogemuse juurde.Rahavast oli palju.Tänan, seda,kes kutsus mind esinema Sa Tartu Vaimse Hooldekeskust suur tänu, selle kutse eest.Olge tugevad ja terved ja rõõmsad!
Tampere Maja keldriklubis Renee Logbergi ansambli kontsert „Armuvalu laulud“.
2013-05-17 17:00
Tartu Taberemajas
Reedel, 17. mail kell 17.00 toimub Tampere Maja keldriklubis Renee Logbergi ansambli kontsert „Armuvalu laulud“.Esitusele tuleb nii vokaal- kui ka instrumentaalmuusikat ning luuletusi. Esinevad Renee Logberg, Tõnu Ilves, Janek Lilles, Ehar Lass ja Triin Sünter.Kohapeal on võimalik teha annetusi Tartu Lastefondi üliharuldase nahahaigusega Laura fondile ning ka Renee Logbergi ansambli muusikalise tegevuse toetamiseks.Kontsert on vabas vormis ning sissepääs on tasuta!. Meil läks kontsert hästi.Rahvast oli vähe, aga kohemusi saime juurde ning laulisin uusi laule ka. Toetus saime , selle toerda väikse Laurale väga ilusa, et pisut päiksest ja tema rõõmu silma näha. Oma loomigule saime ka väga toerda summa, mis läheb ka pilllide ja heli tehika ostimiseks. Meil on kuulamas ka kaugelt maalt soome maalt, kelle väga meedis meie ansabli eresinemine. Tänan südames kuulajaid ning oma liigmewid, kes mind südamega aitasid.Tänan veel üht toerda abilis Triin Sünterit, kes toetas ning andis mulle selle jõu..Tänan ilusa plakkati est Tartu linna valitus ja tampere maja, kes toetas minu hea tegevus kontertit ja tegi ilusa plakti, mis mu meelerõõmsaks teeb.Kindasti tuleb uusi kontsertit, aga annan varakult teada.Ilm oli ka väga ilus ja palvav ja soe.Meil kõigil olid rõõmsad .
Meie sel aastal üritus " Minu Rõõmud" Tampere Majas keldri ruumis.
2013-01-28
Tartu Taberemajas
Üritus läks hästi ning sai uuesi kogemusi juurde.Tänan , kes mind selles aitas.Triin Sünter kitarril, tõnu Ilves trummil, Anne Jürimäe, kes oli hästi õrn taustalauljana abiks .Tänan kuulajaid minu SA TVHK päevasaail omi kilenti ja tegevus juhendajaid, kahte toretat, et nad olid mulle toeks.Rahvast oli kokku kusgil 8 inimest.Tänan ka Ragnar Neevits, kes filmis ning piltistas seda üritus.Me korjasime selle ürituse Tartu Laste kliingule fondile oli ilus summa , mis läheb laste toetamiseks.Olge tugevad ja terve ning rõõmsad.Kindasti on tulemas uue ja põnevamaid konsertit ja üritusi. Tänu Tampere Majale, kes meile andis seda üritus teha. Me tänasime üritusega Tartu Tampere Maja töötajaid.Ja kuulajad said kogemusi ning elavat muusikat kuulada, sest seal oli minu klaveri looming ja kaks pantomimi tantsu.
Mina esinesin oma lauluga ja oma lomingu ansambliga Sa Tartu Vaimse tervise Hooldekeskus.Sel aastal esimest korda.
2012-12-20
SA Tartu Vaimse Tervise hooldekeskus
See oli jälle üks tore kogemus, kus sain näida oma laulu ja neid esineda.See üritus oli ainult asutse kilentidele. Rahvale meedis mu esinemine. Tänan liigemid ,kes mind tookord aidasid Tõnu Ilves, Triin sünter ja Abiline Joonas Tomingas viiuliga. See oli minule jälle hea kogemusi juurde saad ning kuulasin , kuidas viiul aitas mind väga rühmis hoida.Loodan, et asutused võtta minu loomingu ansamblit edas pidi esinema.Olge tugevad ja terved kallid liigmed.Tänan SA Tartu Vaimse Tervise Hooldekeskust, kes meid viisakalt vastu võttsid.Rahvale meedis väga kuulada..
Mina esinesin oma juubeli Tartu botanika ajas 27.01 2012 aastal.
2012-01-27
Tartu Botanika aisja sees.
See oli minul eraldi esinemimine 27.01 2011 aastal.Sest oli minu juubel. Ma sain 35 aastaseks täis. Me pidasime minu allika bändiga koos ja oli ka südamlik ja hooliv Triin Sünter, kes julgustas mu laulus. Ta mängis kitaril ilusti taustaks ja mina laulis ,,kindel suhet" Bändi liigetele meedis mu laul väga.Tegime ka mõned pilt, et oleks näha, et olen esinenud. Räägin pisut minu heast heli loojast. Triin sünter on mõistev ja hooliv heli looja, kes aitab mu lauludele viis teha ning mu unistused täite viia. Tal oleks vaja häid toetajad kõrvale, kes saakls aitad koralda kontserit ja eel valimsutsi teha. Anke märgu. See esinemine oli väga tore. Loodan, et saan uusi laule teile esineda.
Tulge kuulama meie Elu Muusikat!
2012-01-20
Tartu Tiigiseltsimaja saalis.
Meil on Hea tegevus kontsert. See oli 20.01 2011 aastal Tartu tiigi seltsi majas.See kontserti ees märg oli aitada Tartu laste kilnikut ja enda loominug edasi minekut. Rahvast oli ümbes 25. Mina
esinesin oma lauluga "kindel suhtega,, mind aitas Triin Sünet oma kena kitariga minu laulule kaasa mängida. Ma esinesin veel ühe Pantomi tantsuga ja kahe klaveri looominuga.Meil oli eri külaline oli lahke sõbralik inimene Jaan. Kriisa, kes laulis neli laul. Me korjasime.Tartu laste klinikule fonfdile kokku ilusa summa seni ja endale loominugle saime ilusa summa.Kõigile meedis minu ja Triinu kontsertit kuulda, sest seal oli palju erinevaid asju. Tänan abistaid. Maarja Aigro ja Triin.Sünter, Lauri, kes oli helitehik, kes aitas paikka panna ning häälte seadet.Meid aitas ka Tartu laste kliiniku fond Merle muts tegi väikse ava kõne. Meid aitas ka Tartu laste kliiniku fondi liige Küllike .Saar, kes andis meile nõu ja toetas meid kõigest.See on oli liigutva ja südamlik.Loodan, et tulevad veel häid inimesi aitama korralda kontseritit ja abi käesi.Mille üle saame rõõmu tunda. See päev oli põnev ja kena ning nii võrd ilus ja küünla valgus, mis oli ka nii võrd ilus vaatada klaveri peal ning kaunistatusd oli ka ilusti.Meile sooviti nii võrd ilusaid soove, et tõesti oli rõõmu meel hinges. Meid südamest aitas Tartu tiigi seltsimaja Riho Leppoja , kes on väga südamlik ja abi valmis ning andis oma saali kasutada Seal Tartu tiigi seltsimajast oli laheke sekretär Eve .Fülomonova, kes andis südamest meile ruume kasutada ning aitas tooli panna. suurtänu Tartu tiigi seltsimajale. Põlegu neil ikkaki küünal ja olgu süda sees soe ja o olu nad tere ning jakksu tööl minnes. .Kindasti teeme edsi, aga preagu teeme proov uute lauldega, et teile ettte kanda. Proov on meil kaks kord nädalas kaks tundi.
Allikabändi " Tulu õhtu" Kus sain ma esineda esimest korda oma laulu " Kindel Suhet"
2011-12-13
Tartu ülikooli alus
Tartu ülikooli tänav 18
Allikabänd kutsub kõiki fänne ja teisi häid inimesi oma kontsert-tuluõhtule kuulama. Esitame vanu häid Eesti rahvalaule ning meie enda omaloomingut. Oleme ühendanud jõulukontserdi ja sünnipäevakontserdi. Nimelt saab Allikabänd kohe-kohe pärast kontserti kaks aastat vanaks.

Lisaks Allikabändi esinemisele esinevad ka üllatuskülalised

Ürituse eesmärgiks on koguda raha ansamblile uute instrumentide muretsemiseks ja edasiseks arenguks. Seetõttu me piletiraha ei küsi, sest just sina saad otsustada, kas sa teed annetuse või mitte või kui suure annetuse sa võid/ tahad teha.
Riietus olgu rõõmuküllane!

Uuendatud enam kui aasta tagasi • Pildistatud kohas nimega University of Tartu
See päev oli mul väga rõõmu, sest sai allkiabänd 2 aasta täis ning anti mulle au esineda oma laulga valges saalis. Meel oli mul rõõmus ning säras.
Viimati lisatud lood
Allikabänd - SELJATANTS (Mugurdancis)
Allikabänd - HUNDIONU
Cosmos Laguna - Full Metal Jacket
Cosmos Laguna - Lost souls
Allikabänd - TULE KEVAD
Tuuli Velling - Kuus ruutmeetrit põrandapinda (singel)
Berg - Computer Porn
Cosmos Laguna - analog people
Cosmos Laguna - Darkrider
Rising Sun - Varjuna Kõnnin Su Ees (Raadio Versioon)
RMP - liivakarjääride kindralid
RMP - disco
RMP - oota
RMP - rändlind
RMP - pilvevatimees


Lisa Muusikud.ee avaleht lemmikutesse (favorites)